Catering

Pohoštění na profesionální úrovni a bez starostí. To je náš catering, který nejenže poskytne Vašim hostům gastronomický zážitek, ale často jej doprovodí atrakcemi a zábavou.  Víte, kolik zařizování by Vás stál i jednoduchý raut, pokud byste si jej zajišťovali sami? Natož pak profesionální banket se všemi formalitami a zvyklostmi? S námi budete mít jistotu, že vše proběhne bez problémů. Zajistíme vše od inventáře až po konečný úklid.

Náš profesionální catering Vám díky našim 4 nabízeným kuchyním, které vaříme, zajistí nejen to, aby se hosté dobře najedli a ochutnali pokrmy, s nimiž se běžně nesetkávají, ale aby si celou událost opravdu užili. Proto je tak důležitý profesionální přístup a bezchybná obsluha, která pro Vás udělá maximum. Chceme, aby na náš catering lidé vzpomínali s potěšením. Pro Vás jako organizátory akce to bude skvělá vizitka.

 

Live cooking

Zjistit více

Raut

Patří mezi oblíbené a nejčastější formy pohoštění při firemních, kulturních či sportovních akcích a oslavách. Občerstvení je připraveno na bufetových stolcích, u nichž se hosté obsluhují sami ve stoje.

Zjistit více

Koktejl

Drobná společenská akce organizovaná většinou odpoledne, která trvá zhruba dvě hodiny. Základem jsou nápoje, obložené chlebíčky a drobné chuťovky nabízené přímo z podnosů a mís, aby nebylo nutné používat příbory.

Zjistit více

Recepce

Patří do sféry vyšších společenských akcí, hosté jsou zváni pozvánkami a osobně je vítá hostitel. Z hlediska pohoštění má recepce charakter rautu se studeným či teplým bufetem, případně charakter banketu.

Zjistit více

Kontaktujte nás

Poptáváte služby nebo chcete jen pozdravit? Kontaktujte nás!