Kuchyně

Dokážeme připravit pohoštění nejen v rámci zvyklostí české kuchyně, ale rovnocenné zkušenosti máme se středomořskou i asijskou kuchyní, a připravíme také jídlo i pochoutky z americké gastronomie. Spoléháme vždy na čerstvé potraviny, bezchybné skladování a zdravou technologii přípravy.

Česká kuchyně

Pro českou kuchyni je symbolické menu skládající se ze tří chodů - polévka, hlavní jídlo a dezert (příp. salát nebo kompot). Polévky bývají zpravidla hustší a vydatnější. Jako hlavní jídlo je typická smetanová omáčka s masem a knedlíky nebo nějaký druh pečeného masa. České menu Vám připravíme přesně dle Vašich přání a požadavků.

Zjistit více

Středomořská kuchyně

Ačkoliv se jedná o velice rozsáhlou oblast s mnoha odlišnými zvyklostmi, i co se přípravy jídla týče, tak jsou společným znakem suroviny, z nichž se pokrmy připravují. Jedná se především o olivový olej, dále pak čerstvou zeleninu a ovoce a samozřejmostí jsou plody moře.

Zjistit více

Asijská kuchyně

Asijská kuchyně se vyznačuje hojným používáním koření a bylinek a tím pádem dosahováním nezvyklých chutí. Jako přílohy slouží zpravidla rýže nebo nudle. Velice oblíbeným pokrmem je také japonské sushi.

Zjistit více

Americká kuchyně

Americkou kuchyní nejsou myšleny pouze pokrmy z USA jako hamburgery nebo hotdogy. Patří sem i světoznámé argentinské steaky, ale také netradiční mexická kuchyně a její pokrmy jako tacos, fajitas, nachos nebo burritos.

Zjistit více

Kontaktujte nás

Poptáváte služby nebo chcete jen pozdravit? Kontaktujte nás!