Prostory

Ačkoliv jsou naší hlavní specializací cateringové služby, snažíme se našim zákazníkům poskytnout a zajistit plný servis tak, aby měli s přípravou dané akce co nejméně starostí nebo v ideální případě, aby se o akci nemuseli vůbec starat. Jedna z hlavních součástí pořádání společenských akcí je zajištění vhodných prostor s ohledem na charakter události. Díky našemu mnohaletému působení máme k dispozici nespočet ověřených a ozkoušených kontaktů na poskytovatele a provozovatele prostor vhodných pro nejrůznější typy akcí, s kterými máme již vybudované několikaleté vztahy, díky nimž jsme schopni vyjednat lepší cenu, rychleji zajistit a připravit daný prostor nebo uzpůsobit podmínky Vašim individuálním požadavkům a potřebám.

Jsme schopni zajistit například konferenční prostory, kongresové prosrory, prostory pro školení, ale také svatební místa. V případě zájmu o jakýkoliv individuální požadavek na prostor, nás neváhejte kontaktovat a my Vám z naší databáze doporučíme to nejvhodnější místo, které Vám i rádi zařídíme a pro Vaši akci připravíme.

Hospůdka u Horáků

Ideální místo pro teambuilding nebo fiemní akce, které má kapacitu až 100 lidí a leží ve vzdálenosti 20 km od Prahy. Součástí prostoru jsou hříště na nohejbal, tenis, fotbal, floorball, volejbal a další.

Zjistit více

Villa Grébovka

Villa Grébovka je vhodným prostorem pro akce formálnějšího nebo slavnostnějšího typu. Nachází se na vrcholu pražské královské vinice a je obhlopena nádherným prostředím Havlíčkových sadů. Nabízí velké množství sálů s různými kapacitami.

Zjistit více

Sháníte něco konkrétního?

Napište nám Vaše přání a požadavky o jaký prostor byste měli zájem a pro jaký typ akce by se měl hodit a my Vám z našeho širokého spektra prostor, sálů nebo areálů, se kterými dlouhodobě spolupracujem, vybereme ten nejvhodnější.

Zjistit více

Kontaktujte nás

Poptáváte služby nebo chcete jen pozdravit? Kontaktujte nás!