Služby

Zprvopočátku se naše společnost Catering Fresh zabývala výhradně poskytovánáním cateringových služeb. Na základě častých dotazů a přání našich klientů na poskytování komplexních služeb v oblasti pořádání firemních akcí, večírků, svateb nebo konferencí se naše firma rozhodla rozšířit své portfolio služeb. Nyní se snažíme našim klientům nabízet širokou škálu služeb spojených s organizováním akcí. Díky tomu, že si u nás klient může na jednom místě vybrat vše od místa pro akci, přes zajištění cateringu a mobiliáře až po program akce, ušetří tak spoustu práce, času a vzhledem k rozsáhlejší objednávce i  náklady, které by byly mnohem vyšší, kdyby si zajišťoval každou část samostatně.

Zajištění mobiliáře

Pro Vaši akci Vám rádi zapůjčíme vybavení, které Vám schází, abychom Vám pomohli se zajištěním bezproblémového průběhu události. V našem sortimentu se nachází široký sortiment základního vybavení, cateringového vybavení, dekorací a není problém zajistit i technickou stránku věci.

Zjistit více

Atrakce

Obohaťte svou akci o netradiční atrakci a dopřejte tak Vašim hostům unikátní zážitek, který si budou pamatovat. Mezi nejoblíbenější atrakce patří čtyřkolky, katapultáž nebo trenažer stavu bez tíže aerotrim.

Zjistit více

Firemní akce

Firemní akce jsou prospěšné nejen z hlediska momentálního povyražení si, ale pro zaměstnavatele také z hlediska dlouhodobějšího a to především z hlediska budování přátelských mezilidských vztahů na pracovišti. Dopřejte kolegům firemní večírek nebo teambuilding a všichni se poté budou cítit na pracovišti lépe.

Zjistit více

Kongresy a konference

Pořádání konferencí a kongresů je velice časově náročné. Proto jsme schopni zorganizovat celou akci za Vás. Zajistíme Vám vhodné prostory, kompletní vybavení a nezapomenutelný catering.

Zjistit více

Svatby

Rádi Vám zajistíme kompletní svatbu na klíč, kdy si sam přesně stanovíte Vaše přání a požadavky a my Vám zorganizujeme svatbu dle Vašich představ. Můžeme Vám taktéž během příprav pomoci jako svatební koordinátor, kdy budeme po celou dobu příprav Vaše pravá ruka.

Zjistit více

Teambuilding

Teambuilding slouží nejen jako příjemné zpestření pracovního stereotypu, ale také jako stmelení lidí na pracovišti. Může tak pozitivně ovlivňovat mezilidské vztahy ve firmě a tím i pracovní výkony. Zajistíme Vám vše od místa konání, přes catering, až po program akce.

Zjistit více

Večírky

Večírky jsou zpravidla neformální událostí, kde se setkávají lidé, které něco spojuje (zpravidla firma). Jedná se především o volnou zábavu doplněnou o raut a příp. o nějaké vystoupení nebo nějaký základní program. Firemní večírky utužují kolektiv a přispívají k zlepšení vzájených vztahů na pracovišti.

Zjistit více

Shows

Shows jsou krátké představení určené pro zpestření Vašich akcí. Naše shows se snaží o to, aby byla akční a divák se během nich nenudil. U některých show je host přímo vtažen do průběhu a je součástní daného představení. Dbáme na to, aby si účastník odnesl nejen pěknou podívanou, ale aby se při show také něčemu přiučil a odnesl si např. různe tipy nebo recepty na přípravy pokrmů.

Zjistit více

Kontaktujte nás

Poptáváte služby nebo chcete jen pozdravit? Kontaktujte nás!